#1 2012-05-05 01:58:27

Kazuyuki

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 108
Punktów :   

Biblioteka

Biblioteka - Budynek ze zwojami opisującymi codzienne monotonne życie. Na każdej półce można znaleźć do 300 zwoji na temat wszystkiego, przez codzienne życie żywych, po zachowania Hollowów a nawet podręczniki jak obsłużyć zmywarkę, ale ja do tego polecam kobietę... Ha ha ha <Śmieje się Konkuro który to pisał.>.... Jednakże płeć piękna tez może się śmiać z mężczyzn... Bo... yyy są zbyt idealni? Wiem to było wśród pięknych pań na pewno nie jest mile ujżane więc serdecznie przepraszam za swoje Chamskie zachowanie!... Mężczyźni to lenie więc tez powinni zasięgnąć tu pomocy i stać się złotą rączką! Zapraszam do czytania uzwojenia!

Za ostatnim regałem jest tajne przejście, które tylko mogą otworzyć kapitani z bardzo wysokim reiatsu. Tam już są opisane zachowania i wszystkie inne rangi powyżej 3 LvL'u. Niestety tych informacji nie znajdziesz w zwykłej bibliotece, tylko w tej skrytce!

Offline

 
Toplisty Banner Kontakt
Best PBF PBF - Toplista gier PBF The Best Of PBF - Play By Forum Toplista Toplista gier PBF Toplista stron Anime&Manga Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie I love PBF ~**~
Dragon Ball NG Reborn Bleach Sekai Dragon Ball New Generation Reborn
Kazuyuki - 21073873

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ghostriders-pokemod.pun.pl www.naruto8.pun.pl www.aka.pun.pl www.pandanda.pun.pl www.regesta.pun.pl