#1 2012-05-09 23:08:47

 konkuro

Moderator

Zarejestrowany: 2012-05-09
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Konkuro Iwinijoshi

Ogólne
Imię i Nazwisko Postaci: Jak mam na imię pan/pani się pyta? A co to wywiad jakiś? Zwalaj ty... Ja muszę? Nic...powiadam NIC NIE MUSZĘ! No ale niech będzie, że powiem... Konkuro Iwinijoshi
Rasa: Pytam kogo pan/pani widzi? Stoję przed panem wiec niech pan powie! Nie, nie jestem człowiekiem ale Bogiem śmierci (Shinigami) od co!!!! możesz zobaczyć mój bajerancki Zanpakutō. Wcale się nie chwalę!
Shinigami
Wiek: To będzie jakieś pięć, dziesięć, piętnaście, czterdzieści sześć... tak zdecydowanie 23 lata!
Ranga: Uczę się na Adepta, ale zobaczysz jeszcze tydzień a będę tam wymiatał a wczoraj zdobędę range kapitańską!
Dywizja: Dywizja broni, szpiegostwa czy jaka? Aaaaa dywizja Shinigami...Czekaj muszę sobie przypomnieć do kogo przyszedłem na przypał... Już wiem! Wkradłem się i uczę w pięknej 4 dywizji!
Ryo: Co to jest? (500?)
Ekwipunek: – a co cię to interesuje? Może chcesz mnie pierdyknąć abym wąchał kwiatki od spodu, bo wiesz czym walczę? Dobra niech pomyślę...
{Jebs} Ha teraz mnie nie zaatakujesz więc powiem to do ciebie nieprzytomnego HA ha ha Iks de!
No to tak mam przy sobie kilka noży do rzucania, kij wie co może się przydarzyć... Kartkę papieru, notatnik, długopis, Zanpakutō, I worek w pasie na inne przeróżne rzeczy które lubię zmieniać!
Poziom: O o o o Obudziłeś się już? Co tam mamroczesz? Aaa poziom... Najwyższy na adepcie! Yyy najwyższy na adepcie to 1? No niech będzie.
Punkty doświadczenia: Jedno wielkie ZERO Ale niedługo to się zmieni i to szybko...
Specjalne punkty: trudno mi się przyznać ale tez ZERO ... To akurat może zostać bez zmian...


Postać
Wygląd: Ogólnie jestem tak wyj**isty, że jestem połączeniem najlepszych cech... Przystojny, leniwy, ale jak zacznę pracować to nie przestaję! Aaaa wygląd miałem opisywać? A co nie widać? Przystojny! Elegancki który ma poczucie stylu...
http://images.wikia.com/typemoon/images/e/ea/GilgameshUC.png

Charakter: Popatrz się na mnie! Tak wiem że idzie teraz charakter... No lubię być zabawny, przystojny, czasem nadpobudliwy, rozgadany, miły, spokojny i najważniejsza LUBIE JEŚĆ!

Historia: O żeż panieee/paniii... Jeśli waćpan/ My Lady nie powie tego dla kapitana czwartego oddziału jestem, skory to powiedzieć... Zresztą i ŻADNEGO INNEGO KAPITANA.
Przyrzekasz? No więc żyłem ubogo w nędzy, nędzy, nędzy, nędzy i jeszcze raz nędzy... A bym zapomniał jeszcze o nędzy... Oczywiście mieszkałem w Rukongai. Pamiętam że często przekradałem się na teren należący do Shimigani a nawet miałem własne kryjówki.
Często też podpatrywałem jakiś cieniasów shinigamich jak sobie ćwiczyli, próbując się w przeróżnych technikach i walki ostrym mieczem. Zapałałem chęcią dostania się do nich i możliwości ćwiczenia... Wreszcie odważyłem się i zakradłem się do jak się później okazało czwartego oddziału. Przedstawiłem się że jestem nowy i zostałem tam coraz bardziej znany... Zacząłem odkrywać tajniki roli Shinigami zadając mnóstwo pytań dla kolegów już. Oczywiście przywykli do mojej obecności i do dziś zastanawiam się jak mogli nie zauważyć że jestem...Hmmm raczej nie jestem tu zwerbowany... Lata mijały a ja nic nie umiałem. Podjąłem jednak teraz decyzje że zacznę coś robić... Na pierwszy ogień pouczę się sam jakiś technik! Trzeba coś w życiu zrobić co nie?


Zanpakuto
Nazwa Zanpakuto: HIROSHI And Anabel

Duch Zanpakuto:
http://images.wikia.com/typemoon/images/6/6d/Irisviel_alchemy.jpg
Świat Zanpakuto:
http://imperiumtapet.pl/site_media/wallpaper/3362/image/8623db3fd3b6f6d4784b.jpg
Wygląd Zanpakuto:
http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/038/e/0/e0400a18d5acadc269ec3a4e7b0406fb-d390gc4.jpg
Wygląd i Właściwość w Shikai:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wygląd i Właściwość w Bankai:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ataki w Shikai:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ataki w Bankai:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Umiejętności/Techniki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Statystyki:
Siła: 20
Wytrzymałość:15
Zwinność:5
Zręczność:5
Inteligencja:5
Reiatsu:10



Ostatnio edytowany przez konkuro (2012-05-09 23:20:56)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Mój niebieski płomień serca spali świat"
Przydatne linki: Karta postaci; Broń

Offline

 

#2 2012-05-10 08:25:36

Kazuyuki

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 108
Punktów :   

Re: Konkuro Iwinijoshi

Ok akcept.

Offline

 
Toplisty Banner Kontakt
Best PBF PBF - Toplista gier PBF The Best Of PBF - Play By Forum Toplista Toplista gier PBF Toplista stron Anime&Manga Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie I love PBF ~**~
Dragon Ball NG Reborn Bleach Sekai Dragon Ball New Generation Reborn
Kazuyuki - 21073873

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.potokowa.pun.pl www.petparty.pun.pl www.cs-sk.pun.pl www.pzd.pun.pl www.kanter-strajk.pun.pl